Operátor výroby

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Nástup: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • vizuálna kontrola kvality lakovaných dielcov podľa predpísaných štandardov
  • navešiavanie dielcov na stojany
  • oprava, balenie dielcov podľa predpísaných štandardov

Požiadavky na zamestnanca:

  • samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
  • chuť pracovať
  • práca na 2 zmeny

Ponúkané výhody:

  • základná mesačná mzda od 583,-EUR a viac, mesačný bonus od 40,-EUR a viac, dochádzkový bonus, mimoriadny bonus za prácu v sobotu a i.
  • možnosť získať: vernostný, náborový bonus
  • možnosť závodného stravovania,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
  • firemné akcie
  • možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu posielajte životopisy na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.