Skladník

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Nástup: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prijímanie a vydávanie tovaru, kontrola zhody dodávok s dodacími listami a zaskladňovanie tovaru,
  • zaskladňovanie hotových výrobkov z výroby do skladu,
  • príprava expedícií, zodpovednosť za správnosť a úplnosť expedície,
  • podľa potreby vykonávanie fyzickej inventúry surových aj lakovaných dielov,
  • informovanie nadriadeného o prípadných skladových rozdieloch v surových a lakovaných dieloch,
  • dodržiavanie metódy FIFO, kontrola a dodržiavanie systému kanban tabúľ v sklade,
  • obsluha VZV v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest, a podľa požiadaviek preprava odpadového materiálu,
  • skenovanie surových aj lakovaných dielov,
  • udržiavanie poriadku a čistoty v sklade pravidelným upratovaním v rámci dennej rutiny.

Požiadavky na zamestnanca

  • samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, precíznosť, spoľahlivosť
  • práca na 2 zmeny,
  • prax aspoň 6 mesiacov,
  • preukaz na vedenie VZV výhodou,
  • vodičský preukaz sk. B

Ponúkané výhody:

  • základná mesačná mzda od 583,-EUR a viac, mesačný bonus od 40,-EUR a viac, dochádzkový bonus, mimoriadny bonus za prácu v sobotu a i.
  • možnosť získať: vernostný, náborový bonus
  • možnosť závodného stravovania,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
  • firemné akcie
  • možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu posielajte životopisy na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.