Materiálový nákupca

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: základná mzda 1.000,-€

Nástup: ASAP

Náplň práce:

      • vypracovávanie rozvrhnutia dodávok (termíny, množstvá) materiálu na základe výrobného plánu, sledovanie a denná kontrola presnosti plnenia dodávok,
      • riešenie krízových situácií pri sklzoch dodávok, návrh alternatívnych riešení, sledovanie dostupnosti vstupného materiálu pre zabezpečenie výrobného plánu (týždenný/denný výrobný plán) – spolupráca s plánovačom výroby,
      • komunikácia s tuzemskými a zahraničnými dodávateľmi surových dielov a farieb,
      • vykonávanie dohľadu nad týždennou inventúrou surových dielov a farieb a následné spracovanie výsledkov inventúry,
      • mesačné hodnotenie výkonnosti dodávateľov farieb a surových dielov,
      • evidencia prijatých farieb v systéme SAP, tlač etikiet a označovanie bidónov s farbou etiketami,
      • vypracovávanie mesačných reportov zameraných na príjem a výdaj tovaru,
      • spolupráca s internými oddeleniami, predovšetkým s projektovým tímom pri realizácii nových projektov,
      • vedenie fyzickej evidencie objednávok a dodacích listov na surové diely a farby,
      • podľa potreby pripravuje svojmu nadriadeného podklady pre štatistiky.

Požiadavky na zamestnanca:

  • prax min. 1 rok na podobnej pozícii,
  • aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou,
  • MS Office - mierne pokročilý, SAP – základy,
  • zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, rozhodnosť
  • schopnosť pracovať v tíme,
  • analytické a logické myslenie,
  • vodičský preukaz sk. B,

Ponúkané výhody:

  • základná mesačná mzda 1.000,- €
  • práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
  • možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
  • možnosť závodného stravovania,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
  • firemné akcie a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.