Inžinier kvality - podpora projektového tímu

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Nástup: ASAP

Ponúkaná hrubá mzda: od 1.250 € (závisí od skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvára zoznam noriem zákazníka, aplikuje ich a zabezpečuje ich dostupnosť v rámci projektového tímu,
- vytvára dokumentáciu pre nové projekty,
- pripravuje a schvaľuje referenčné vzorky chýb, pripravuje vzorky pre výrobu,
- pripravuje PPAP dokumentáciu pre zákazníka a vedie list PAPP,
- vypracováva plán školenia pre nové projekty,
- vytvára materiálový dátový list v IMDS portáli,
- pripravuje zoznam testov pre Product Audit,
- schvaľuje baliace predpisy,
- zodpovedá za nastavenie zákazníckeho portálu,
- sleduje kompletnosť zavedenia nového projektu do sériovej výroby.
Na všetky vyššie uvedené body bude nový kolega plne zaškolený.

Požiadavky na zamestnanca

  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
  • prax min. 1 rok na podobnej pozícii,,
  • MS Office – pokročilý,
  • znalosť nástrojov riadenia kvality a QMS štandardov,
  • znalosť práce na zákazníckych portáloch,
  • čítanie technických výkresov výhodou,
  • vodičský preukaz sk. B,
  • zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, rozhodnosť, technické myslenie.

Ponúkané výhody:

  • možnosť získať: náborový, vernostný bonus,
  • možnosť závodného stravovania,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
  • firemné akcie a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy v aglickom jazyku na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.