Tím líder - pracovisko kontroly a balenia dielov

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: od 750 €

Nástup: ASAP

Náplň práce

  • zabezpečuje dostupnosť potrebných pracovných pomôcok a tlačív na pracoviskách, kontroluje funkčnosť a čistotu jednotlivých pracovných pomôcok
  • dohliada na dodržiavanie technologických postupov a pracovných inštrukcií,
  • dohliada a zodpovedá za výkony operátorov na jednotlivých pracoviskách,
  • dohliada na dodržiavanie čistoty a poriadku a dodržiavanie BOZP, PO a 5S na pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské vzdelanie s maturitou,
  • prax aspoň 1 rok na podobnej pozícii,
  • MS Office – základy,
  • vodičský preukaz sk. B,
  • zodpovednosť, logické myslenie, spoľahlivosť, komunikatívnosť, samostatnosť, organizačné schopnosti, schopnosť viesť ľudí, flexibilita,

Ponúkané výhody

  • hrubá mesačná mzda od 750 €, dochádzkový bonus, mimoriadny bonus za prácu v sobotu,
  • možnosť získať: vernostný, náborový bonus,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
  • možnosť závodného stravovania,
  • firemné akcie a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.