Technik logistiky

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: základná mzda od 750€ (závisí od skúseností kandidáta)

Nástup: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • • tvorba VDA etikiet v systéme SAP na dennej báze,
    • kontrola prijatých obalov, vykonávanie ich pravidelnej inventúry,
    • vedenie, kontrola toku obalového konta,
    • vykonávanie fyzickej kontroly stavu prijatých obalov do skladu (čistota, celkový stav),
    • vedenie konta poškodených obalov a paliet,
    • tvorba a správa paletového konta pre zákazníkov a dodávateľov,
    • vypomáhanie skladníkom pri príprave expedícií.

Požiadavky na zamestnanca

  • prax min. 1 rok na podobnej pozícii,
  • preukaz na obsluhu VZV podmienkou,
  • MS Office – mierne pokročilý,
  • SAP – základy,
  • zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre detail,
  • práca na 1 zmenu

Ponúkané výhody

  • možnosť závodného stravovania,
  • možnosť získať: mesačný, dochádzkový, vernostný, náborový bonus, mimoriadny bonus za prácu v sobotu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
  • firemné akcie a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.