Vedúci laboratória

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: základná mzda od 800 € (závisí od skúseností kandidáta)

Nástup: ASAP

Náplň práce

  • vedie systém metrológie, zodpovedá za internú a externú kalibráciu meradiel, spravuje referenčné vzorky, plakety a referenčné vzorky chýb,
  • participuje na vytváraní zoznamu testov s adekvátnym timingom, zodpovedá za zosúladenie validačných termínov na rôznych projektoch,
  • pripravuje vzorky do externého laboratória s následným vyhodnotením výsledkov,
  • pripravuje a realizuje interné testy a vyhodnocuje výsledky,
  • pripravuje reporty z validačných testov pre zákazníka a pre interné potreby, vedie príslušnú dokumentáciu, archivuje validačné vzorky,
  • pripravuje interné validačné inštrukcie podľa požiadaviek a noriem zákazníkov,
  • kompletizuje a obstaráva potrebné normy k interným validáciám,
  • kooperuje na vytváraní Control plánov,
  • školí laborantov pre meranie, pravidelne vykonáva preskúšanie laborantov,
  • špecializuje sa na využitie meracích prístrojov,
  • zodpovedá za plánovanie a realizáciu interných PRODUCT AUDITS,
  • zapája sa do štatistických analýz.

Požiadavky na zamestnanca

  • anglický jazyk – mierne pokročilý,
  • VŠ s technickým zameraním,
  • prax min. 1 rok v oblasti vedenia laboratória v Automotive,
  • MS Office – mierne pokročilý,
  • znalosť QMS štandardov: VDA6.5, ISO17025 výhodou,
  • čítanie technických výkresov,
  • znalosť zákona o metrológii,
  • vodičský preukaz sk. B,
  • zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre detail, chuť neustále sa vzdelávať.

Ponúkané výhody

  • možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
  • možnosť závodného stravovania,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
  • firemné akcie a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy a motivačný list na e-mail: lenka.zacikova@sppp.sk

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.