Špecialista logistiky

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: základná mzda od 850 € (závisí od skúseností kandidáta)

Nástup: ASAP

Náplň práce

  • aktívne komunikuje so stálymi tuzemskými a zahraničnými odberateľmi a dodávateľmi,
  • spolupracuje s plánovačom výroby pri tvorbe výrobného plánu, zadáva priority pre výrobu na základe zákazníckych požiadaviek a dostupného materiálu,
  • podáva nadriadenému včasný reporting o problematických dodávkach, chýbajúcich dieloch, špeciálnych požiadavkách odberateľov,
  • určuje a zabezpečuje prioritné dodávky a informácie následne postupuje na odbyt,
  • zadáva a spravuje nové údaje v systéme SAP,
  • vypracováva a zasiela rozvrhnutia dodávok (termíny, množstvá) materiálu na základe výrobného plánu, sleduje a denne kontroluje presnosť plnenia dodávok,
  • rieši krízové situácie pri sklzoch dodávok, navrhuje alternatívne riešenia, sleduje dostupnosť vstupného materiálu pre zabezpečenie výrobného plánu (týždenný/denný výrobný plán),
  • spolupracuje s internými oddeleniami,
  • podľa potreby pripravuje svojmu nadriadenému podklady pre štatistiky.

Požiadavky na zamestnanca

  • anglický jazyk – aktívne,
  • VŠ s ekonomickým zameraním,
  • prax min. 1 rok na podobnej pozícii,
  • MS Office, SAP – mierne pokročilý,
  • zodpovednosť, dochvíľnosť, presnosť, komunikatívnosť, neodbytnosť.

Ponúkané výhody

  • práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
  • možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
  • možnosť závodného stravovania,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
  • firemné akcie a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy a motivačný list na e-mail: lenka.zacikova@al-sppp.com

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.