Inžinier kontroly nákladov

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: základná mzda od 800 € (závisí od skúseností kandidáta)

Nástup: ASAP

Náplň práce

  • na dennej báze aktualizuje indikátory pre potreby controlingu,
  • na mesačnej báze sleduje náklady na nekvalitu,
  • na mesačnej báze sleduje a kontroluje stav skladu zásob a materiálu (surových, lakovaných dielov, farieb a pod.),
  • pravidelne – týždenne aktualizuje rozpočet na variabilné náklady a investície,
  • podľa potreby aktualizuje predajné a nákupné jednotkové ceny v systéme SAP,
  • meria a analyzuje ziskovosť projektov,
  • iné administratívne práce podľa požiadaviek nadriadeného.

Požiadavky na zamestnanca

  • anglický jazyk – komunikatívna úroveň,
  • prax min. 1 rok na pozícii účtovník,
  • MS Office – mierne pokročilý (MS Excel – základné funkcie – používateľ),
  • SAP – mierne pokročilý,
  • znalosť postupov účtovania podmienkou,
  • analytické myslenie, rozhodnosť, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť.

Ponúkané výhody

  • možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
  • možnosť závodného stravovania,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
  • firemné akcie a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy a motivačný list na e-mail: lenka.zacikova@sppp.sk

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.