Technik stojanov

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná mzda: základná mesačná mzda od 750 € (závisí od skúseností kandidáta)

                           + mesačný bonus až 200 € + príplatky v zmysle Zákonníka práce

Nástup: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • udržiavanie dobrého technického stavu lakovacích prípravkov,
  • denná kontrola, čistenie a oprava stojanov po čistení,
  • evidencia stojanov,
  • vykonávanie úprav, zmien, zlepšení a analýza problémov spojených so stojanmi,
  • analýza problémov na linke súvisiacich s konštrukciou a technickým stavom stojanov (napr. identifikačné problémy stojanov, skladovacie problémy v prepravných kontajneroch, atď.),
  • plnenie úloh zadaných priamym nadriadeným včas a v požadovanej kvalite.

Požiadavky na zamestnanca

  • SOU s technickým zameraním (strojárske),
  • zváračský preukaz podmienkou,
  • preukaz na obsluhu VZV výhodou,
  • vodičský preukaz sk. B (aktívny vodič),
  • zodpovednosť, technické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť,
  • ochota pracovať na 2 zmeny

Ponúkané výhody

  • možnosť závodného stravovania (momentálne poskytujeme jedálny kupón-karta),
  • možnosť získať: vernostný, náborový bonus, víkendové zvýhodnenie nad rámec Zákonníka práce,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy a motivačný list na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tel. kontakt: 0908 440 914

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.