Vedúci zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: základná mzda od 950 € (závisí od skúseností kandidáta)

Nástup: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preberá a odovzdáva pracovnú zmenu, vedie denné porady s tím lídrami a podáva im informácie o aktuálnych problémoch vo výrobe, podľa potreby vedie porady s operátormi,
  • organizuje, koordinuje,prácu operátorov a vykonáva dohľad nad vhodným prerozdelením operátorov na jednotlivých pracoviskách a ich efektívnym využitím,
  • kontroluje a určuje priority výroby a balenia podľa požiadaviek oddelenia logistiky,
  • sleduje dodržiavanie technologických postupov a pracovných inštrukcií,
  • podľa potreby doškoľuje operátorov na dodržiavanie technologických postupov a pracovných inštrukcií,
  • priebežne sleduje výkony na pracoviskách R2, R5 a bočné pracoviská,
  • sleduje funkčnosť a čistotu jednotlivých pracovných pomôcok na pracovisku R2, R5,
  • v prípade vzniku kvalitatívnych problémov okamžite informuje oddelenie kvality a svojho nadriadeného,
  • tlačí etikety na balenia špecifických projektov a na balenia z pracoviska R5 v systéme SAP,
  • kontroluje dochádzku a vedie evidenciu odchýlok v dochádzke svojich podriadených,
  • sleduje dodržiavanie čistoty a poriadku a dodržiavanie BOZP, PO a 5S na pracovisku,
  • vydáva a vedie evidenciu vydaných OOPP,
  • sleduje výrobný plán, v prípade nutnosti vykonáva zmeny vo výrobnom pláne,
  • aktívne participuje na zavádzaní zmien v layoutoch, podáva návrhy a pripomienky na prípadné zlepšenia,
  • na základe údajov v papierovej forme kontroluje a vykonáva zápisy výkonov operátorov pracovísk R2 a R5 do elektronickej databázy (tabuľky),
  • ukončuje sprievodné listy,

Požiadavky na zamestnanca

  • min. SŠ s maturitou,
  • prax min.2 roky na pozícii vedúci zmeny,
  • anglický jazyk – základy výhodou,
  • MS Office – mierne pokročilý, SAP – základy,
  • vodičský preukaz sk. B,
  • práca na 3 zmeny
  • líder schopný motivovať a viesť zverený pracovný tím aj v náročných situáciách, rozhodnosť, precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť,

Ponúkané výhody

  • možnosť závodného stravovania,
  • možnosť získať: mesačný, dochádzkový, vernostný, náborový bonus,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy a motivačný list na e-mail: lenka.zacikova@al-sppp.com

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.