Projektový inžinier

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: od 1.100 € (závisí od skúseností kandidáta)

Nástup: ASAP

Náplň práce

  • príprava ponúk pre nové projekty, zostavenie časového a finančného plánu pri nábehu nového projektu za súčasného zosúladenia s existujúcimi projektmi,
  • postupuje v súlade s normami ISO a IATF, a riadi sa aktuálne platnými zákonmi, internými postupmi a smernicami, dodržiava kontrolné plány,
  • zostavovanie plánov úpravy projektu za chodu napr. v prípade zmeny farby, úpravy tvaru surových dielov a pod.,
  • sledovanie hlavných míľnikov projektu, plánovanie a vykonávanie interného monitorovania priebehu projektu,
  • v prípade, ak sa projekt nevyvíja požadovaným smerom, návrh eskalačných opatrení,
  • na základe informácií od zákazníka riadenie strategických rizík a projektových rizík vyplývajúcich zo samotného projektu a hľadanie vhodného riešenia,
  • report dodávateľom, zákazníkom a manažmentu spoločnosti o aktuálnom stave projektu,
  • vypracovávanie správy o ukončení projektu,
  • zodpovednosť za validáciu testov zohľadňujúc kvalitatívne, funkčné a časové požiadavky,
  • vykonávanie dohľadu nad výrobou, overovanie prototypov výrobkov vo fáze vývoja,
  • participácia na ukončení projektu, návrh zlepšení v metodológii vývoja projektu.

Požiadavky na zamestnanca

  • aktívna znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA,
  • MS Office (vrátane MS Project) – pokročilý,
  • certifikát z projektového riadenia – výhodou,
  • komunikatívnosť, precíznosť, flexibilita, schopnosť presadiť sa, samostatnosť,
  • prax min. 1 rok na podobnej pozícii

Ponúkané výhody

  • práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
  • príspevok darcom krvi, príspevok pri narodení dieťaťa,
  • vernostný bonus, mesačný bonus,
  • možnosť závodného stravovania,
  • firemné akcie a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy a motivačný list na e-mail: lenka.zacikova@al-sppp.com

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.