Projektový inžinier

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: od 1.100 € (závisí od skúseností kandidáta)

Nástup: ASAP

Náplň práce

  • • príprava ponúk pre nové projekty, zostavovanie časového a finančného plánu pri nábehu nového projektu,
    • dodržiavanie noriem ISO a IATF, aktuálne platných zákonov, interných postupov a smerníc, kontrolných plánov,
    • zostavovanie plánov úpravy projektu za chodu,
    • sledovanie hlavných míľnikov projektu, plánovanie a vykonávanie interného monitorovania priebehu projektu,
    • riadenie strategických rizík a projektových rizík vyplývajúcich zo samotného projektu a hľadanie vhodného riešenia,
    • odsúhlasovanie technickej stratégie a stratégie kvality s členmi projektového tímu,
    • report dodávateľom, zákazníkom a manažmentu spoločnosti o aktuálnom stave projektu,
    • vypracovávanie správy o ukončení projektu,
    • zodpovednosť za validáciu testov,
    • vykonávanie dohľadu nad výrobou, overovanie prototypov výrobkov vo fáze vývoja.

Požiadavky na zamestnanca

  • aktívna znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA,
  • MS Office – pokročilý,
  • certifikát z projektového riadenia – výhodou,
  • komunikatívnosť, precíznosť, flexibilita, schopnosť presadiť sa, samostatnosť,
  • prax min. 1 rok na podobnej pozícii

Ponúkané výhody

  • - možnosť závodného stravovania,
    - možnosť získať: mesačný, vernostný, náborový bonus,
    - príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
    - firemné akcie a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy v anglickom jazyku na e-mail: lenka.zacikova@al-sppp.com

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.