Hlavný účtovník

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná mzda: základná mesačná mzda od 1.600 € (závisí od skúseností kandidáta)

Nástup: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívna spolupráca pri nastavovaní finančných procesov v spoločnosti,
  • zodpovednosť za správnosť metodiky účtovania,
  • komunikácia s externou audítorskou spoločnosťou,
  • spracovávanie daňových priznaní, ktoré vyplývajú z činnosti spoločnosti,
  • mesačné spracovávanie priznania k DPH,
  • vykonávanie pravidelných mesačných/štvrťročných/ročných uzávierok,
  • kontrola účtov hlavnej knihy na mesačnej báze,
  • príprava štatistických výkazov pre potreby Štatistického úradu SR,
  • príprava reportingu pre potreby vedenia spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

  • min. SŠ s ekonomickým zameraním,
  • prax aspoň 5 rokov na podobnej pozícii,
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou,
  • znalosť účtovania v SAPe podmienkou,
  • vodičský preukaz sk. B,
  • MS Office – mierne pokročilý,
  • podvojné účtovníctvo – pokročilý,
  • znalosť legislatívy SR v oblasti účtovných a daňových zákonov,
  • diskrétnosť, precíznosť, analytické a logické myslenie, zodpovednosť, samostatnosť,

Ponúkané výhody

  • flexibilná pracovná doba,
  • možnosť závodného stravovania (momentálne poskytujeme jedálny kupón-karta),
  • možnosť získať: vernostný, náborový bonus,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy a motivačný list na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.