Personalista

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: od 1.200 € do 1.500 € (závisí od skúseností kandidáta)

Nástup: ASAP

Náplň práce

  • poskytovanie poradenstva manažmentu a všetkým zamestnancom spoločnosti v otázkach a problematike týkajúcej sa ľudských zdrojov,
  • inzercia voľných pracovných pozícií v printových a on-line médiách,
  • plánovanie, organizovanie a zabezpečovanie náboru nových zamestnancov (výber uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných kandidátov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti),
  • zodpovednosť za vedenie a vedenie celkovej personálnej agendy v súvislosti so začiatkom, skončením a počas trvania pracovného pomeru zamestnancov,
  • podieľanie sa na príprave podkladov na mzdy,
  • v spolupráci s vedúcimi oddelení vytváranie plánu vzdelávania, koordinácia potrebných vzdelávacích a rozvojových aktivít,
  • podieľanie sa na návrhu, tvorbe a aktualizácii politiky a smerníc riadenia ľudských zdrojov,
  • príprava pravidelného týždenného/mesačného reportingu HR ukazovateľov vedeniu spoločnosti,
  • komunikácia s personálnymi agentúrami a ostatnými inštitúciami v súvislosti s rôznymi vzťahmi k zamestnancom,
  • podieľanie sa na tvorbe a implementácii systému odmeňovania v spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ odbor ľudské zdroje a personálny manažment,
  • prax min. 2 roky,
  • anglický jazyk – mierne pokročilý,
  • MS Office – pokročilý,
  • znalosť Zákonníka práce,
  • personalistika – pokročilý,
  • OLYMP, príp. iný softvér – modul personalistika, uchádzači, vzdelávanie,
  • vodičský preukaz sk. B,
  • komunikatívnosť, precíznosť, flexibilita, schopnosť presadiť sa, samostatnosť,

Ponúkané výhody

  • možnosť závodného stravovania,
  • možnosť získať: vernostný, náborový bonus,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
  • firemné akcie a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy a motivačný list na e-mail: lenka.zacikova@al-sppp.com

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.