Technológ

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: základná mzda od 900 € (závisí od skúseností kandidáta)

Nástup: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie podpory pilotom linky pri vzniku problémov v lakovacích procesoch, ktoré nedokážu sami vyriešiť;
  • sledovanie a kontrolovanie parametrov aplikácií – trajektórie robota a presety (aplikačné parametre – prietok farby, primeru, tlak vzduchu v striekacích pištoliach;
  • spracovávanie analýz, na základe ktorých optimalizuje výrobný cyklus (využitie kapacity lakovacej linky);
  • podieľanie sa na vylepšovaní procesov lakovania tým, že podáva zlepšovacie návrhy týkajúce sa lakovacej linky;
  • prispievanie k rozvoju technologického procesu, konkrétne – prispievanie k znižovaniu výrobnej zmätkovitosti, k zvyšovaniu efektivity, hľadaniu príčin problémov, minimalizovaniu strát a pod.;
  • školenie pilotov linky a operátorov prípravovne farieb, kontrola ich práce a zvyšovanie ich odbornej spôsobilosti postupným predávaním skúsenosti a znalostí;
  • vypracovávanie technologickej dokumentácie a zabezpečovanie jej implementácie v procese – predovšetkým príprava a aktualizácia podkladov pre zarábacie predpisy na produkt, aktualizácia inej potrebnej súvisiacej dokumentácie;
  • vyhodnocovanie rezov defektov na lakovaných dieloch, analýza príčin a návrh opatrení;
  • v prípade nepredvídaných okolností a v prípade potreby zastupovanie pilota linky;

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ s technickým zameraním,
  • prax aspoň 2 roky na podobnej pozícii,
  • anglický jazyk – mierne pokročilý,
  • MS Office – mierne pokročilý,
  • čítanie technickej dokumentácie,
  • skúsenosti s automatizovanou výrobou – výhodou,
  • logické a systematické myslenie, schopnosť organizovať si prácu, precíznosť, flexibilita, zodpovedný prístup k práci.

Ponúkané výhody

  • pružný pracovný čas,
  • možnosť závodného stravovania,
  • možnosť získať: mesačný, vernostný, náborový bonus,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy a motivačný list na e-mail: lenka.zacikova@al-sppp.com

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.