Výrobný skladník

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná hrubá mzda: základná mzda od 618 € + bonus

Nástup: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • včasné zásobovanie výroby v súlade s výrobným plánom a sledovanie stavu potrebného materiálu podľa výrobného plánu;
  • kontrola minimálnych a maximálnych zásob materiálu na zásobovaných pracoviskách;
  • obsluza vysokozdvižného vozíka v prípade objedných nákladov a ťažko dostupných miest,
  • v prípade problémov bezodkladne informuje svojho priameho nadriadeného – vedúceho zmeny;
  • v prípade potreby komunikuje a spolupracuje s kolegami na pracoviskách vo výrobe a v sklade.

Požiadavky na zamestnanca

  • min. SOU s maturitou,
  • prax aspoň 1 rok na podobnej pozícii,
  • preukaz VZV podmienkou,
  • vodičský preukaz sk. B,
  • zodpovedný prístup k práci, precíznosť, spoľahlivosť,
  • práca na 3 zmeny.

Ponúkané výhody

  • možnosť závodného stravovania,
  • možnosť získať: mesačný, dochádzkový, vernostný, náborový bonus, mimoriadny bonus za prácu v sobotu,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.

V prípade záujmu posielajte životopisy a motivačný list na e-mail: lenka.zacikova@al-sppp.com

Tel. kontakt: 0905 262 591

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.