Výrobný skladník

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná mzda: základná mesačná mzda 640-730 €

                           + mesačný bonus až 200 € + príplatky v zmysle Zákonníka práce

Nástup: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • včasné zásobovanie výroby v súlade s výrobným plánom a sledovanie stavu potrebného materiálu podľa výrobného plánu;
  • kontrola minimálnych a maximálnych zásob materiálu na zásobovaných pracoviskách;
  • v prípade problémov bezodkladne informuje svojho priameho nadriadeného – vedúceho zmeny;
  • v prípade potreby komunikuje a spolupracuje s kolegami na pracoviskách vo výrobe a v sklade.

Požiadavky na zamestnanca

  • prax na podobnej pozícii výhodou,
  • preukaz VZV výhodou,
  • vodičský preukaz sk. B,
  • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci,
  • ochota pracovať na 3 zmeny

Ponúkané výhody

  • možnosť závodného stravovania (momentálne poskytujeme jedálny kupón-karta),
  • možnosť získať: vernostný, náborový bonus, víkendové zvýhodnenie nad rámec Zákonníka práce,
  • príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,

V prípade záujmu posielajte životopisy a motivačný list na e-mail: recepcia@al-sppp.com

Tel. kontakt: 0908 440 914

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.